Минулого тижня заступник міського голови  Ігор Олегович Степанченко відвідав центр спортивного дозвілля МЦФЗН «Спорт для всіх» за адресою: вул. Червоної калини, 14, де розташований тренажерний зал.
Оглянувши детально приміщення, оглянувши знаряддя для занять спортом, що є в залі, Ігор Олегович дав доручення терміново прорахувати вартість придбання нових боксерських груш, манекенів для відпрацювань ударів, обладнати дзеркальну стіну,  щоб займаючись спортом юні любителі могли до дрібниць відточувати правильне виконання вправ, та встановити станок для виконання вправ з розтяжки, адже це важлива частина кожного тренування.   Тож у недалекому майбутньому буде суттєво оновлено матеріально-технічну базу тренажерного залу, що дозволить розширити можливості безкоштовних тренувань у його стінах для всіх бажаючих конотопців.
«Ми маємо постійно дбати про розвиток галузі фізичної культури в місті, адже коли діти змалку починають займатися спортом, то й виростають вони тоді здоровішими та витривалішими», – зазначив заступник міського голови Ігор Олегович.IMG_20161110_173110