IMG_8600Він став лише першою частиною великого розважально-спортивного комплексу, який планується побудувати на цій території.
У суботу біля Собору Різдва Пресвятої Богородиці було надзвичайно людно і гамірно, то дорослі і малі конотопці прийшли на відкриття великого й багатофункціонального дитячого майданчика, поява якого стала можливою завдяки розумінню та співпраці небайдужих людей: благодійного фонду «Світанок», керівництва і громади Собору Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ Київського патріархату, української діаспори міста Чикаго (Америка) та, звісно ж, міської влади в особі Артема Семеніхіна. Велику допомогу під час встановлення ігрового комплексу надали й комунальні служби нашого міста.
Про це під час урочистого відкриття говорив міський голова Артем Семеніхін, який зауважив, що щойно відкритий майданчик – лише перша частина великого комплексу, як ігрового, так і спортивного, котрий незабаром буде побудований на цій території.  Також Артем Юрійович закликав дорослих вчити своїх дітей правилам поведінки в громадських місцях, малечу ж, яка не переставала гратися навіть під час урочистого відкриття, попросив берегти гойдалки, лавочки та інше обладнання майданчика та не смітити, щоб у цьому маленькому дитячому містечку завжди було чисто та охайно.
До сказаного міським головою долучився й депутат Сумської обласної ради від ВО «Свобода» Микола Биркун, який за свої депутатські кошти займається питанням встановлення дитячих майданчиків на території міста.
З привітальним словом до учасників заходу звернулася й директор благодійного фонду «Світанок»  Інна Лисенко, яка подякувала голові правління фонду Любові Лисенко та всім, хто долучився до цієї благородної справи.
Як і годиться, щойно відкритий дитячо-юнацький майданчик був освячений священнослужителями на чолі з в.о. настоятеля Собору Різдва Пресвятої Богородиці Анатолієм Ілюсіним.
Організатори урочистого відкриття майданчика потурбувалися про те, аби малеча запам’ятала це свято надовго. Студенти КІПТу, одягнені в костюми казкових героїв, роздавали дітям  різнокольорові кульки та фотографувалися з малечею. А  талановиті учасники колективів «До-Мі-Соль-ка» (керівник Юлія Гланц) та «Тріумф» (Антон Васюта), а також веселі «лисички» Марина Волик та Валерія Терещук додали всім гарного настрою.