14.11.2016 при міському голові відбулась робоча нарада в якій взяли участь:  секретар міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому,  консультант міського голови, керівники виконавчих органів міської ради,   керівники комунальних підприємств міста, керівники житлово-комунальної галузі міста (за списком), головний лікар КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова», головний лікар КЗ «Конотопська міська лікарня», заступник начальника   Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, радники міського голови, Підлипненський сільський голова, представники місцевих ЗМІ.  
Під час наради були розглянуті питання порядку денного:
-Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув.
-Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень;
-Про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцями міста.
-Про роботу КП «Муніципалітет» за тиждень, що минув.
-Про моніторинг впровадження електронних закупівель, відповідно до завдань, визначених розпорядженням голови Сумської ОДА від 07.06.2016 №289-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної адміністрації від 09.09.2015 №435-ОД».
-Про проведену в місті роботу з питань призову громадян на службу за контрактом у 2016 році, відповідно до завдань, визначених дорученням голови Сумської ОДА від 30.05.2016 №11-ОД.
-Про роботу зі зверненнями  громадян за тиждень, що минув та за жовтень 2016 року.
-Про стан виконання контрольних документів.
-Про основні організаційні заходи на поточний тиждень.
В ході наради  Артем Юрійович надав доручення:
Керівникам комунальних підприємств, бюджетних закладів та установ міста забезпечити очищення від снігу закріплених за ними територій міста.
Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степанченку І.О.  провести нараду з представниками громадських організацій учасників АТО, перевізниками міста з питання організації перевезень учасників АТО. IMG_20161114_084134