DSCN072914 листопада 2016 року на РТВ-Центрі «Вежа» відбувся прямий ефір, на якому були присутні : міський голова Семеніхін А.Ю., заступник міського голови Степанченко І.О. та заступник міського голови та Іноземцева Т.Г..
Під час спілкування з громадою міста було обговорено питання щодо підготовки міста до зими. Заступник міського голови Іноземцева Т.Г. повідомила, що очистка та посипання доріг проводиться відповідно до графіка, закуплена необхідна кількість суміші для посипання доріг, техніка для прибирання снігу та очистки доріг у справному стані, місто готове до зимового періоду. Також під час ефіру телеглядачі мали змогу поставити запитання, що найбільше їх хвилюють.
Так, одним з телеглядачів було підняте питання щодо встановлення лічильників на тепло по пр.Миру,17. Заступник міського голови                           Степанченко І.О. повідомив, що станом на 14.11.2016 план по встановленню лічильників на опалення  КП «Теплогарант» виконано на 70 %, до кінця року планується повністю завершити дані роботи.
Також було підняте питання пільгових перевезень учасників АТО. Міський голова звернувся до перевізників з проханням не нагнітати ситуацію в місті та з  повагою ставитись до воїнів, які захищають нашу країну. У свою чергу Артем Юрійович запевнив, що міська рада робила та буде робити все від неї залежне, щоб дане питання було вирішено позитивно та щоб наші захисники не мали жодних проблем щодо безкоштовного проїзду у міському транспорті.