Відбулись чергові місцеві вибори – це було ще одним випробуванням якості Державного реєстру виборців. Можна з впевненістю сказати, що Реєстр працює. Відділом ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради забезпечено своєчасне виготовлення та передачу міській виборчій комісії, як попередніх так і уточнених списків виборців, по яким відбувалось голосування. Розглянуто 46 заяв виборців за період уточнення списків виборців, відповідні зміни внесені до Реєстру. На жаль, явка виборців на дільницях не була високою, тому впевнено сказати, що достовірність даних Реєстру стовідсоткова поки що не можна. Хотілося б подякувати за проведену роботу небайдужим громадянам, які не полінувались прийти на виборчу дільницю, після того як для загального ознайомлення було надано попередній  список виборців та проінформували відділ ведення Держрєстру про виявлені неточності. Особливо хотілося б персонально подякувати небайдужим до якості списків виборців головам дільничних комісій, які активно співпрацювали з відділом, захищаючі права кожного громадянина виписані в ст.70 Конституції України. Це голови дільничних виборчих комісій: №17 Шеін Михайло Іванович,  №20 Удовенко  Віра Василівна, №36 Биковець Григорій Антонович. Якщо позиція кожного громадянина щодо якості реєстру була б такою, як у цих громадян, питання щодо неточностей у списках виборців давно відійшли б у минуле.

З завершенням виборчої кампанії робота по веденню Реєстру триває. Закон «Про Державний реєстр виборців» не так давно прийнято в новій редакції. Робота відділу Державного реєстру виборців полягає не тільки в складанні та уточненні списків виборців у період проведення виборчої кампанії. Основним завданням є постійне ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території Конотопської міської ради.

Кожен виборець міста може перевірити свої персоніфіковані дані в відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради  та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб із понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру, 8, телефони для довідок: 6-55-96, 6-55-09.

При собі необхідно мати паспорт.