Центральна виборча комісія призначила на грудень 2016 року «пакет» позачергових виборів місцевих голів та два «пакети» перших виборів у об’єднаних територіальних громадах. Разом із виборами, які призначають місцеві виборчі комісії, у грудні 2016 року мають відбутися 432 виборів у місцевих громадах. На Сумщині 14 об’єднаних територіальних громад готуються до виборів. Тому,  відділ ведення державного реєстру виборці повинен бути завжди готовий до проведення виборів, а реєстр виборців бути максимально вивірений.
Станом на 17.11.2016 року в місті обліковується 64941 виборець.
За жовтень поточного  року видано 44 накази керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 683 виборців. Підготовлено 8 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних  по 104 виборцях.
Розглянуто 6 запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у Державному реєстрі виборців.
Спільно з іншими відділами ведення Державного реєстру виборців опрацьовані відомості щодо можливих «кратних» включень по 27 виборцях, видалено 2 «кратні включення». Проведено візуальний контроль у системі «Державний реєстр виборців» щодо 522 осіб, інформація щодо 42 осіб направлена для формування запитів з подальшим уточненням.
Створено в реєстрі, на підвідомчій території, 8  адрес (будинків) у яких за даними органу реєстрації Конотопської міської ради зареєструвались 10 виборці.
Опрацьовано 3 судових рішення щодо визнання 3 осіб недієздатними.
Виконано доручення розпорядника реєстру щодо приведення до актуального стану карти виборчих дільниць в межах території  адміністрування відділу ведення державного реєстру виборців Конотопської міської ради.
Згідно укладеного договору, за кошти Центральної виборчої комісії, підприємством ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА» проведено ремонт друкуючих пристроїв, які у свій час були надані для роботи відділу ЦВК.
Відповідно до статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” (далі Закон) відділом ведення Державного реєстру виборців здійснюється щомісячне (до 5 числа) поновлення бази даних Реєстру. Суб’єктами подання, у відповідності до цієї статті Закону, на території міста є – орган реєстрації Конотопської міської ради, міськрайонний відділ  Державної міграційної служби України в Сумській області, Конотопський міський та районний відділи державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Сумській області, військова частина Т0330, Конотопський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області (№130) , Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних допомог Конотопського району, Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Конотопської міської ради, Комунальний заклад “Конотопська міська лікарня”, Опікунська рада виконкому Конотопської міської ради, Центральна районна лікарня, Конотопський міськрайонний суд в Сумській області. Інші суб’єкти, визначені цією статтею Закону, на території міста відсутні.
У листопаді, визначені Законом відомості були вчасно надані всіма суб’єктами подання та внесені до бази даних Реєстру для подальшого опрацювання.
Шановні виборці!
Кожен виборець міста може  перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09.
Також на сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців” за допомогою веб-сервісу “Особистий кабінет виборця” можна перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.(https://www.drv.gov.ua)agitka