Сьогодні, 18 листопада, у приміщенні управління соціального захисту населення Конотопської міської ради, за ініціативи керівника групи «Сім`я героїв» Громадського фонду м.Суми Вадима Дубодєлова, яка займається наданням соціальної допомоги та психологічної підтримки сім`ям, загиблих в АТО, представників міської ради та Конотопської міської громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та АТО» Буренка Геннадія та Соляника Юрія, відбулася зустріч з членами сімей воїнів, загиблих в АТО. В невимушеній атмосфері обговорили нагальні проблеми, зокрема, начальником управління соціального захисту Оксаною Розановою були надані відповіді на питання стосовно отримання земельних ділянок та придбання житла членами сімей загиблих, виплат учасникам бойових дій, грошової дпомоги на встановлення надгробка, на оформлення проектно-кошторисної документації та грошової допомоги дітям, загиблих в АТО; представниками ГО «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій та АТО» членам сімей загиблих було запропоновано всіляку підтримку, допомогу і співпрацю на місцевому рівні, а також вони повідомили про наміри виготовити і встановити в місті пам`ятні таблички про кожного загиблого героя з місцем розміщення їх за пропозицією від родини.  
Присутні познайомилися між собою, кожен розповів про себе, домовилися про подальшу співпрацю.
Невимовний біль лунав з вуст матерів та дружин загиблих воїнів, які розповідали історії про життя та загибель своїх близьких. Кожен з них по-своєму герой, бо кожен любив Україну і власним подвигом, у бою, на передовій, щодня доводив свою синівську любов.
Вражаюче трагічною була історія матері загиблого Миші Сусло, якого називали Слідопитом. Коли він полишав рідну оселю, він говорив матері: «Мамо, ти в мене одна, і Україна в мене одна, зараз я мушу йти боронити найрідніше, що в мене є…». Він, за словами матері, відчував свою загибель, він був справжнім героєм батальйону «ОУН», винахідником, сміливим розвідникомросійські вороги навіть давали за його голову 500 тисяч рублів свого часу, а коли його було вбито, рідні прочитали в інтернеті зухвалий надпис на його портреті-«Ліквідований», але мати певна, що він і досі живий, він є ангелом-охоронцем для їхньої родини, і його війна обов`язково скінчиться, бо він був і є непереможним.
Не менш болючими стали розповідь матері загиблого Юрія Орла, яка протягом 40 діб шукала свого сина, побувала в Красногорівці, Авдіївці, власними очима побачила війну, її трагедію та подекуди байдужість деяких командирів, Шульги Олени, Тамбовцевої Людмили, які є дружинами загиблих бійців, і вже тривалий час не можуть вгамувати біль тяжкої втрати. На зустрічі також були присутні і дві тещі загиблих героїв Бірюкова Євгена та Ваховського Андрія, які зараз допомагають своїм донькам виховувати онуків і виживати в цьому світі без сильного чоловічого плеча.
В цілому, зустріч пройшла в теплій атмосфері, і врешті дехто з сімей загиблих зміг розкритися, розділити свій біль з тими, хто так само не може і досі змиритися зі смертю своїх синів, братів, чоловіків та батьків. Додати можна лиш одне – «Герої не вмирають!».DSCN0819