sssСьогодні ми вшановуємо мужність, героїзм та незламне прагнення українського народу до свободи та незалежності. У боротьбі за суверенність і цілісність нашої держави, українці досягли єдності та взаєморозуміння і довели всьому світу, що гідні вільного та демократичного майбутнього.
Ми всі були свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Героїчні подвиги учасників Революції Гідності довели світовій спільноті, що українці готові відстоювати права і свободи людини. І сьогодні, в час змін, нашим обов’язком є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Закликаю Вас не опускати рук, а продовжувати боротьбу за справедливість, за соціальні та національні права. Бо найголовніше досягнення Майдану – це відновлення гідности кожного українця, це демонстрація будь-якій владі, що у цій країні джерелом влади є народ і господарем на своїй, Богом даній землі є кожен українець.
У ці листопадові дні звертаюся до Вас помолитися та схилити голови перед світлою пам’яттю лицарів Небесної сотні та героїв російсько-української війни. Їхня жертва – це наш дороговказ у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу!
Слава Україні!