IMG_20161118_103605Минулого тижня делегація з міст Суми та Конотопа відправилася до міста-побратима Красногорівки, для того, щоб відвезти туди гуманітарну допомогу з Конотопщини та вирішити там питання щодо організації та проведення 3 грудня  концерту  у рамках акції «ЦВІТ СОНЦЯ»,  що матиме назву «І нехай музика свободи пролунає на території обстрілу!».
Делегації з міста Конотопа регулярно відвідують місто Красногорівку. Так,  після чергової поїздки туди у вересні, міським головою Артемом Семеніхіним було оголошено акції зі збору допомоги для міста побратима. Конотопці надзвичайно чуйні люди, тож допомоги назбирали стільки що все за 1 поїздку навіть не вдалося відправити. Однак цього разу було відвезено близько 300 кілограмів речей: тут були й дитячі іграшки, україномовні книжки, одяг, спортивний інвентар, диски з українськими казками та піснями, канцелярське приладдя. Навіть працівники військово-цивільної адміністрації були приємно шоковані кількістю речей, що було привезено.
«Ми маємо об’єднуватися у війні проти спільного ворога. Тільки разом ми переможемо. Я та все наше місто зробимо усе можливе та від нас залежне для того, щоб підтримати побратимів, які гідно тримають оборону»,- зазначив міський голова міста Конотопа Артем Семеніхін.
У ході візиту до міста-побратима учасники делегації, Михайло Подолін, радник голови ВЦА Красногорівки, громадський активіст з міста Суми та начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура, взяли  участь у апаратній нараді з питань життєдіяльності міста Крансогорівки, та змогли своїми порадами долучитися до неї.
Під час поїздки дитячі іграшки було відвезено до садочка «Червона шапочка». Наразі у місті Красногорівка працює лише він, адже решта пошкоджені в ході обстрілів та не мають опалення, однак в інших садочках триває ремонт, найближчим часом його буде завершено й до нового року планується відновити  роботу ще 2 садочків.  
Канцтовари завезли до школи,  аграрного технікуму та місцевого ВПУ, де попри руйнування, постійні ремонтні роботи, обстріли що не припиняються, ведеться навчання в стандартному режимі. Окрім навчання, відбуваються різноманітні розважальні заходи, майстер класи та спортивні змагання, дорослі роблять усе можливе, щоб життя дітей було максимально наповнене гарними емоціями та позитивними враженнями.
Також у ході поїздки відвідали міську бібліотеку для дорослих та гурток прикладного мистецтва, для яких також з міста Конотопа було передано цінні подарунки.
Дружба між містами триває та кріпне. Нещодавно міський голова міста Конотопа Артем Семеніхін зініціював проведення саме у фронтовій Красногорівці концерту в проукраїнському стилі. Захід буде організовано за підтримки Самарської районної у м. Дніпрі ради, особисто Федька Ю.М., організатором та керівником проекту виступить досвідчений волонтер Ксенія Лутицька. Тож у ході поїздки  було з’ясовано багато питань щодо організації концерту, оглянули залу, де він буде відбуватися, звукову апаратуру, що є, та визначилися зі змістовним наповнення концерту.
«Я досить часто відвідую місто-побратим, мене просто вражає як впевнено, сміливо, вдало керує ним мій побратим Олег Ливанчук. З кожним приїздом я бачу суттєві зміни в інфраструктурі міста, ремонтуються будинки, відновлюють свою роботу магазини, зараз навіть відкрито кафе з гарячим харчуванням. Щоразу будучи тут, я відчуваю як місто оживає, розквітає з новою силою. Тож я впевнений, що перемога за нами», – поділився враженнями Михайло Подолін.
«Приїжджаючи до Крансогоріки, я відчуваю себе неначе вдома, люди привітні, зустрічають нас завжди неначе рідних. Будучи цього разу в Красногорівській школі, ми потрапили на ігрові змагання між початковими класами. Мені дуже сподобалося, адже діти-вони й є діти, вони щиро посміхалися, з усіх сил намагаючись якнайкраще прострибати чи пробігти та виграти. Однак сумно було переводити погляд з щасливої малечі на закладені мішками з піском вікна та позначення на стінах, що показують, де ховатися під час обстрілів. Так не має бути, діти мають рости в мирній, сильній Україні. Всі ми дорослі, не зважаючи на вік та ранги, на міста, де ми живемо, маємо докласти максимальних зусиль, щоб цей жах закінчився, щоб на території нашої держави був мир та процвітання»,- зазначила Ольга Качура.