У ході візиту делегації з міст Суми та Конотоп до міста-побратима Красногорівки головою військово-цивільної адміністрації Олегом                   Ливанчуком було передано символічну картину для міського голови міста Конотопа Артема Семеніхіна, з вдячністю за допомогу .  Передати яку взяв на себе відповідальність радник голови ВЦА, громадський активіст Михайло Подолін, який регулярно відвідує міст- побратим та активно йому допомагає.
На картині зображено українського козака, який на коні з шаблею в руках відбиває наступ монголо-татар, картині близько 100 років. Вона є свідком двох війн і в ході збройного конфлікту, що триває на сході нашої країни, картину було пошкоджено осколками, один з яких потрапив саме в серце козаку.
«Я хотів би подарувати з фронтового міста Красногорівка цю картину Артему Юрійовичу, адже місто Конотоп для нас є символом українських перемог над одвічним ворогом. Картина символізує собою наше місто, вона висіла в багатьох  його адміністративних будівлях, літні мешканці Красногорівки згадують її ще на дитячих святах, що проходили в міському палаці культури.  То ж знаковим буде, коли саме вона прикрасить кабінет очільника Конотопа та надихатиме його на нові добрі справи. Ми дуже цінуємо увагу до нас та суттєву допомогу, що постійно надається нам з Конотопа», – зазначив голова ВЦА Олег Ливанчук.
Беручи до уваги вік картини та стан в якому вона перебуває зараз, отримавши картину, Артем Юрійович одразу дав доручення реставрувати її та оформити в гарну рамку, адже цей подарунок особливо дорогий для нього особисто та для всіх конотопців, адже  та є символом  дружби двох міст, що героїчно боронили та боронять цілісність української держави.image-0-02-05-eee84b286c5fd1d1a1e1962fe3c5e4ef53fef98cde85c436418ae10494500250-V