6 листопада 2010 року в місті Білопілля відбулась першість області з шашок. Протягом останніх 3-х років спортсмени-інваліди нашого клубу посідають чільні місця в області. Ось і на цій першості, де зібралися інваліди з обласного центру, Ромен, Кролевця, Білопілля і Конотопа, наші шашисти виступили успішно.

          У складі команди нашого міста виступали Андріан Хітаєнко, Володимир Чирков, Євгеній Поляков та голова спортклубу Литвинов Валерій. Першість проходила в напруженій боротьбі, про це свідчить і такий факт, що ні один учасник не уник поразки.

У підсумку I місце посів наш представник Володимир Чирков, на II місці Валерій Литвинов, на III місці спортсмен із Білопілля. На V місці Адріан Хітаенко, трохи гірше виступив Євген Поляков. Підбиваючи підсумки хочеться відмітити плідну роботу спортивного клубу «Інваспорт» (м. Конотоп), представники якого виступають у різноманітних обласних і республіканських змаганнях. Наразі спортсмени готуються до проведення Спартакіади з різних видів спорту присвяченої Міжнародному дню інвалідів.