25 листопада о 9.00 під головуванням міського голови відбулась позапланова нарада з приводу несприятливих погодних умов, а саме ожеледиці в місті Конотопі. У брифінгу взяли участь місцеві ЗМІ та представники виконавчого комітету Конотопської міської ради, які звітували про виконану роботу та ситуацію в місті.
Під час наради міським головою було оголошено догану за неналежне виконання посадових обов’язків щодо організації посипання піщано-соляною сумішшю доріг міста та забезпечення належного функціонування громадського транспорту: начальнику УЖКГ Павлюченку Г.П. та заступнику начальника УЖКГ Колесникову А.Ю.. Також прийнято рішення застосувати захід дисциплінарного впливу у вигляді зауваження  до головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства УЖКГ Данилова О.Є., начальника відділу з питань НС, ЦЗН та ВПО Мусієнка С.В. та начальника управління економіки Гапєєвої Л.А.
Наразі ситуація перебуває під контролем. Комунальними службами міста ведуться роботи з посипання доріг піщано-соляною сумішшю.DSCN9112