24 листопада 2016 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася двадцята сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на якій було розглянуто 32 питання, за результатами яких прийнято 31 рішення.
Участь у роботі сесії взяло 32 депутати із 36. На сесії були присутні: депутати Сумської обласної ради Биркун Микола Борисович та Сердюк Олена Борисівна, перший заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Наталич Андрій Андрійович, начальник Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Нештенко Олексій Анатолійович, старший співробітник Конотопського відділу управління СБУ Дубина Юрій Григорович, начальник обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики м.Суми Вакуленко Олена Миколаївна, члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.
Першим питанням на сесії було розглянуто рішення «Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради», яким Ульянченко О.Ф. затверджено головою бюджетної комісії, а Льовшин Н.О. членом регламентної комісії міської ради.
Далі депутатами було прийнято рішення «Про звернення депутатів міської ради щодо недопущення скорочення ліжкового фонду лікарень міста». З даного питання лист-звернення зачитав голова профільної комісії міської ради Гричановський А.М.
Наступним питанням сесії було розглянуто основне питання «Про залучення інвестицій та грантових коштів до міста Конотоп у 2016 році» з якого доповіла начальник управління економіки міської ради Гапєєва Л.А.
Наступними питаннями депутати розглянули та затвердили рішення із земельних питань, комунальної власності, були затверджені Статути комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства «Центральне» та КП ВУВКГ, внесені зміни до Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Банно-пральний комбінат Конотопської міської ради» на 2015-2016 роки, до Програми розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2016-2017 роки, до Програми забезпечення організаційної діяльності на 2016 рік, до міської комплексної Програми підтримки міських, обласних фізкультурно-спортивних заходів та спортивних закладів на 2015 – 2016 роки, до Програми організації та проведення фестивалів та святкових заходів в місті на 2016 рік, до комплексної Програми підвищення енергоефективності у м.Конотоп на 2016-2018 роки, до міської програми розвитку електротранспорту на 2007-2017 роки, до Програми розвитку комунального підприємства «Центр незалежних експертиз» на 2016 рік, до Міської програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки та погодили інвестиційну програму ТОВ «Тепловодпостач» м.Конотоп Сумської області на 2017-2021 роки.
Також були внесені зміни в положення про Центр надання адміністративних послуг, затверджений план діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, прийнято рішення «Про надання місцевої гарантії Конотопської міської ради для забезпечення виконання боргових обов’язань КП «Теплогарант» за кредитом Північної Екологічної  Фінансової Корпорації (НЕФКО)» та «Про надання згоди Комунальному підприємству виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на отримання кредиту у формі овердрафт в установах банків та передачу майна під заставу», а також було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які звернулися до депутатів за допомогою.
В кінці сесії депутатами були внесені необхідні зміни до міського бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.
Проекти рішень «Про придбання земельної ділянки» та «Про продаж у власність земельної ділянки по вул.Братів Лузанів, 41» були зняті з розгляду.