30.11.2016З метою ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста 30.11.2016 о 14:00 відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю представників УСЗН КМР, ПФУ в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, ВВД ФССНВ, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, управління статистики в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, сектору юридичної роботи міської ради, Конотопської міжрайонної ВД ФСС з ТВП, управління Держпраці у Сумській обл.
На засіданні тимчасової комісії було запрошено директора Конотопського механічного заводу ХДАВП П’янковського Г.Г., який на засідання не з’явився. За оперативними даними станом на 30.11.2016 заборгованість на Конотопському механічному заводі ХДАВП становить 3676,4 тис.грн.
Необхідно зазначити, що сума погашеної заборгованості із виплати заробітної плати з початку 2016 року становить 2381,5 тис.грн..
За підсумками роботи тимчасової комісії були ухвалені відповідні рішення щодо вжиття невідкладних заходів погашення заборгованості із заробітної плати.