30.11.2016 о 14:20 відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, де заслухано питання недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці за участю представників УСЗН КМР, ПФУ в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, ВВД ФССНВ, Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, управління статистики в м.Конотоп та Конотопському районі Сумської області, сектору юридичної роботи міської ради, Конотопської міжрайонної ВД ФСС з ТВП, управління Держпраці у Сумській обл.
На засідання робочої групи запрошено 9 суб’єктів підприємницької діяльності, робітники  яких отримують заробітну плату у розмірі менше мінімальної, встановленої діючим законодавством та 1 суб’єкт підприємницької діяльності, у якого за інформацією Пенсійного фонду виявлено найману особу без належного оформлення.