Виконавчий комітет Конотопської міської ради запрошує юних жителів м.Конотоп до участі у відбірковому регіональному турі VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2017». Наразі проведення конкурсу вже стало традицією, метою якої є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до необхідності виконання правил з охорони праці та усвідомлення важливості особистої виробничої безпеки.
Слід наголосити на тому, що VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці.
Отже, для участі у відбірковому регіональному турі VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2017» в місті проводиться міський конкурс серед учнів навчальних закладів у період із грудня 2016 року по січень 2017 року.
Учасниками конкурсу можуть стати учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:
перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.
Також слід зауважити, що конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці й промислової безпеки. До уваги майбутніх учасників конкурсу, для участі приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.
Конкурсні роботи приймаються виконавчим комітетом Конотопської міської ради до 31 січня 2017 року включно, за адресою: м.Конотоп, вул. пр.Миру,8, телефон для довідок (+38096) 0850620.
Відбірковий регіональний тур VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2017» на Сумщині організовується та проводиться Управлінням Держпраці у Сумській області за участю місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, регіональних представництв всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців і підприємців, всеукраїнських профспілок і профоб’єднань, робочих органів Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, дитячих і молодіжних громадських організацій, благодійних фондів, мереж та об’єднань, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями, а також усіма, хто опікується питаннями виховання молоді в Україні й небайдужий до вирішення проблем у сфері охорони праці.
Фінал VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2017» та нагородження переможців відбудеться у березні-квітні 2017 року.
Не зволікайте та ставайте переможцями – Управління Держпраці у Сумській області чекає на ваші роботи!11