IMG_20161204_1631234 грудня 2016 року у місті Харкові, відбулись відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «IDSL Чемпіонат Харкова 2016», організовані Міжнародною спортивно-танцювальною лігою.  
Неодноразово та за гарною традицією місто Конотоп та Сумську область представляла команда спортсменів спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» на чолі з тренерами Антоном та Аллою Васютою. Змагання проходили в два відділення, де було представлено та продемонстровано рівень підготовки спортсменів-танцівників України в різних вікових категоріях та класах складності виконання.
Результатом наполегливої та кропіткої роботи тренерів клубу «Еліт-Данс», а також старання та праці маленьких танцівників, стали заслужені нагороди. Щиро вітаємо Романа Федченка та Аделіну Рудицю, Данііла Мішина та Софію Маратику, Гліба Шейкіна та Анастасію Іванову, Ольгу Шаріну з абсолютною перемогою та отриманям перших місць на змаганнях рівня складності «Школа», а також наших класових спортсменів: Богдана Горлача та Олександру Каліну – ІІ місце (St)  та ІІ місце (Lat), Олександра Шишкевича та Катерину Яременко – І місце (St)  та ІІ місце (Lat), Дмитра Кононченка та Анну Геленко – І  місце (St)  та ІІ місце (Lat), Владислава Авдієнка та Аміну Кошарну – ІІ  місце (St)  та І місце (Lat). Також за результатами виступів спортсмени отримали три «Кубки Харкова». Бажаємо танцівникам  подальших творчих успіхів та високих спортивних досягнень на благо нашого міста!