15235448_701311020024878_3601130702967185498_o03.11.2016 у спортивному залі Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського Державного університету відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню Збройних сил України.
У змаганнях взяли участь такі волейбольні команди: «Будівельник» – колишня «Зірка», команда ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», збірна команда ветераныв міста та гостей з м.Шостка (команда «ВАНТ»), вперше до змагань долучилася команда 58-ї окремої мотопіхотної бригади.
На урочистому відкритті змагань були присутні народний депутат Молоток Ігор Федорович, депутат міської ради Сизон Тетяна Анатоліївна.
Ігор Федорович привітав учасників з розпочатим турніром та подарував Політехнічному технікуму волейбольну сітку та м’яч, наголосивши, що Політехнічний технікум – це кузня волейболу в м.Конотоп.
За результатами змагань третє місце посіла команда «Ветерани», друге здобули гості з м.Шостка (команда «ВАНТ»), а перемогу та кубок турніру здобула команда «Будівельник».
Вітаємо учасників та призерів змагань! Бажаємо мирного неба та боротися лише на спортивному майданчику!