Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 05.04.2012 року № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів», у м.Конотопі під патронатом міського голови Артема Семеніхіна з 5 грудня ТОВ «Арвітум» розпочато виконання соціально важливої програми щодо БЕЗОПЛАТНОГО забезпечення дітей з порушеннями опорно-рухового апарату до 18 років за рахунок коштів державного бюджету індивідуальними ортезами на стопу (2 пари устілок на рік).
Відповідно до Протоколу засідання експертної комісії Міністерства соціальної політики України від 10.02.2016 року №2, ТОВ «Арвітум» відповідає кваліфікаційним вимогам на виготовлення індивідуальних ортезів на стопу (устілок).
Прийом громадян здійснюється щоденно у кімнаті № 207 поліклініки КЗ «Конотопська міська лікарня» за адресою: вул.Бориса Олійника, 88. Телефон для довідок: 067-976-15-64.
Спеціалісти ТОВ «Арвітум» також будуть працювати за індивідуальним графіком у дошкільних та шкільних навчальних закладах освіти м.Конотопа.2