Творчий десант та громадські активісти з міста Конотопа завітали в гості до побратимів у місто Красногорівку, не лише з теплом душі та гарними емоціями, а ще й з чудовими концертними номерами та гуманітарною допомогою.
3 грудня  відбувся концерт у рамках акції «Цвіт Сонця» під назвою «Нехай музика свободи зазвучить на території обстрілу», в якому прийняли участь виконавці з міст Красногорівка, Конотоп та Дніпро. Концерт було організовано за підтримки міського голови міста Конотоп Артема Семеніхіна, Самарської районної у м. Дніпрі ради, особисто Федька Ю.М., організатором та керівником проекту виступила досвідчений волонтер Ксенія Лутицька.
«Об’єднуючись, ми стаємо сильнішими, тим більше, коли ворог зовсім близько, жителі Красногорівки зараз потребують нашої підтримки та допомоги, тож ми зробимо все від нас залежне, щоб показати їм, що вони не самі, що ми пам’ятаємо про те, як їм зараз важко, та з усіх сил намагаємося їм допомогти », – зазначив міський голова міста Конотоп Артем Семеніхін.
Делегацію від міста Конотоп очолила депутат міської ради від партії «Свобода» Оксана Ульянченко, до її складу  увійшли: начальник відділу культури і туризму Олена Шинкаренко, начальник управління економіки Людмила Гапєєва, завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики Михайло Євдоченко, начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура, учень ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» Суслов Леонід, художній керівник ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» Марина Стриженко, керівник гурту «Кураж» Іван Супрун, студент КІСумДУ Йотка Дмитро, тележурналіст Олег Овдій, Артур Мокроусов, в.о. директора Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського.
Висловлюємо вдячність приватному підприємцю Комару Юрію Святославовичу, який погодився транспортувати людей та гуманітарну допомогу до зони проведення АТО.
До міста побратима було відвезено дитячі іграшки, одяг, канцтовари, приладдя для дитячої творчості,  книжки, спортивний інвентар, який збирали всім містом, тож дякуємо всім тим, хто долучився до збору допомоги, всім закладам освіти та культури міста й усім небайдужим мешканцям які приносили речі та іграшки.
Також було відвезено солодощі, печиво, фрукти, що стануть у нагоді малечі перед Новорічними святами. Які було зібрано завдяки директору ПОС «Конотопський ринок» Платову Л.М., керівнику магазину  «Фруктовий світ» Солдатенко А.М., керівнику Конотопської оптової бази №1 Степанову С.Ю., ФОП «Горбань О.І.», підприємцю Кондратенко С.В., підприємцю                 Ярмошу А.В.,  керівнику оптової бази «Садочок» Бондарю В.І., керівнику «Хмельницького» ринку Борисову Г.М., керівнику підприємства «Сигмус» Щербаню С.С.
«Враховуючі складні умови, в яких живуть зараз наші побратими, ми маємо зробити все від нас залежне для того, щоб підтримати їх. Тож ми продовжуватимемо співпрацю, і подібні поїздки стануть ще частішими. За останній час Красногорівка значно змінилася. Зараз тут працюють вже ціла купа магазинів, навіть вдкрито кафе, ведеться постійна співпраця з волонтерами з різних міст, що допомагають місту. Все це завдяки голові ВЦА Олегу Петровичу та його команді, ці люди заслуговують на надзвичайну повагу та пошану», – зазначила Оксана Ульянченко.
«Я шокований масштабами руйнування, яких зазнало місто, відсутністю опалення, перебоями з водопостачанням та електрозабезпеченням, постійними обстрілами, однак місто живе, працюють магазини, їздять таксі, відбуваються концерти та дискотеки, регулярно проходять спортивні змагання, це все викликає у мене незміриму повагу до керівництва цього міста та до його жителів, адже попри умови, в яких вони живуть, вони продовжують любити Україну, бути їй вірними та до кінця захищати її», – поділився враженнями від поїздки Леонід Суслов.
«Це перший концерт для жителів Красногорівки за участю наших артистів, та тепер, побачивши реакцію містян на виступи наших артистів, їх вдячність, можемо з упевненістю сказати, що ми  завітаємо з творчим десантом до них ще не один раз й порадуємо побратимів дружніми концертами», – зазначила Олена Шинкрено.
«За цей час місто Красногорівка вже стало для мене рідним, його жителі – дійсно побратимами, сюди хочеться приїздити частіше, і надзвичайно складно звідси їхати розуміючи, що ти повертаєшся додому, до мирної території, до теплого будинку, а люди тут залишаються жити під постійним обстрілом, мають постійно замислюватися над тим, чим зігрітися, як вижити. Так не має бути, сподіваюсь керівництво нашої країни нарешті схаменеться й припинить цей жах. Адже тут надзвичайно люблять Україну, цінують її традиції та популяризують з усіх сил її символи та мову»,- поділилася враженнями від поїздки Ольга Качура.15350602_1032544266856013_1242809871690127888_n