Приміть щирі вітання з нагоди професійного свято – Дня місцевого самоврядування в Україні! Місцеве самоврядування становить основу будь-якого демократичного суспільства. Саме до органів місцевого самоврядування звертаються мешканці зі своїми проблемами, труднощами та турботами.

Завдання органів місцевого самоврядування – створення комфортних умов для життя та розвитку громадян, захист їх прав та забезпечення належного рівня життя. Міська влада на всіх рівнях намагається відстоювати права та інтереси конотопчан. Робота органів місцевого самоврядування вимагає професіоналізму, наполегливості та відповідальності, а народна довіра зобов’язує нас дбати про інтереси людей. Успіхи самоврядування незаперечні, але залишається багато й невирішених питань і проблем, які накопичувались роками і над якими сьогодні працює весь депутатський корпус міської ради та працівники виконавчого комітету міської ради. Та, не зважаючи на існуючі труднощі, що виникають із фінансуванням, удосконаленням механізмів влади, місцеве самоврядування крок за кроком розвивається і зміцнюється.
Щиро бажаю всім працівникам органів місцевого самоврядування творчої наснаги, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідного міста.
Слава Україні!
З повагою, міський голова Артем Семеніхін.sss