14 грудня 2016 року в Конотопській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату по вул. М. Немолота,8  міським центром фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх» Конотопської міської ради Сумської області були проведені Всеукраїнські спортивно-масові заходи «Веселі старти» та «Дартс» під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я» для вихованців спеціалізованого закладу. У рамках заходу діти змагались у різних спортивних конкурсах та естафетах, де проявили не тільки свої фізичні вміння, а й  кмітливість та винахідливість.

В змаганнях «Веселі старти» прийняли участь команди дітей 4-6 класів: «Силачі», «Блискавка» та «Герої». Діти змагалися з великим завзяттям, демонструючи свої найкращі здібності у спортивних естафетах. В підсумку у дружній боротьбі перемогу здобула команда «Блискавка». Друге місце виборола команда «Герої», а третє місце команда «Силачі».

У змаганнях з дартсу перше місце посів Рязанов Андрій, друге місце – Доленко Анжела, третє місце – Москаленко Андрій.

Переможці та учасники змагань були нагороджені призами та грамотами,

а саме головне усі отримали великий заряд енергії, велике задоволення та гарний настрій. Тож, такі спортивні заходи є добрим прикладом здорового способу життя, залучення дітей до постійних занять фізичною культурою та спортом.