За доброю традицією у день Святого Миколая працівники Конотопського відділу поліції відвідали вихованців підшефної санаторної школи-інтернату для дітей із малими та неактивними формами туберкульозу. Маленьких друзів полісмени вітали подарунками.

Конотопська загальноосвітня санаторна школа-інтернат і-ІІ ступенів – єдина в Сумській області, де живуть і навчаються діти з малими та неактивними формами туберкульозу. Там налічується майже 250 вихованців. Працівники поліції вже давно взяли над ними шефство та напередодні свят завжди радують дітей подарунками чи смаколиками.

На свято святого Миколая до дітей завітали начальник сектору превенції Юрій Чумак та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олег Скрипник.

Поліцейські привітали хлопчиків та дівчаток з новорічними та різдвяними святами, побажали їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення всіх найзаповітніших мрій та подарували спортивний інвентар і цікаві настільні ігри.

Діти віддячили правоохоронцям посмішками та гарним настроєм і подарували своїм шефам казкову виставу з піснями, віршиками й танцями.

Т.Пацак, речник Конотопського відділу поліції