Завдяки місцевій владі та міському голові Артему Семеніхіну 2016 рік видався багатим на проведення ремонтних робіт та покращення матеріальної бази закладів культури міста.

Ось і у наступному році двері для відвідувачів гостинно розкриють три оновлені заклади культури: дитяча музична школа №2, міський будинок культури «Сучасник» та центральна дитяча бібліотека.

З метою забезпечення якісного надання послуг та дотримання температурного режиму у дитячій музичній школі №2 з місцевого бюджету виділено кошти для заміни  44 вікон на енергозберігаючі. На даний час завершено роботи по монтажу віконних блоків та підвіконь, тривають роботи по облаштуванню укосів.

Для забезпечення якісних занять хореографічних колективів в міському будинку культури «Сучасник» завершуються роботи з облаштування двох хореографічних залів, що передбачають встановлення хореографічних станків, облаштування підвісної стелі, вирівнювання підлоги та укладання ламінату, оштукатурювання та фарбування. Дані хореографічні зали є найсучаснішими у місті та відповідають усім необхідним вимогам.

В центральній дитячій бібліотеці триває ремонт службового приміщення – туалету, у рамках якого виконано заміну сантехнічного обладнання, оштукатурювання приміщень, укладання плитки та встановлення вхідних дверей.

Реалізація даних заходів сприятиме якісному наданню послуг відвідувачам закладів культури міста.