18 листопада  2010 року в місті Суми пройшли фінальні обласні змагання з шахів та шашок серед міських центрів фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх». За підсумком змагань з шахів переможцем стала команда Білопілля, ІІ місце команда Сум, ІІІ місце команда Шостки, ІV місце команда Конотопа. У змаганнях брали участь 6 команд. За підсумком змагань з шашок переможцем стала команда Шостки, ІІ місце команда Кролевця, ІІІ місце команда Сум, ІV місце команда Конотопа. В змаганнях брали участь 10 команд.

19 листопада 2010 року в центрі спортивного дозвілля по вул. Леніна, 14 пройшли змагання з гирьового спорту. Переможцем став Циганок Дмитро, ІІ місце Чугін Руслан,  ІІІ місце Маірко Владислав.

20 листопада 2010 року в місті Суми в обласних змаганнях з міні-футболу виступили дві наші команди: «Конотоп» та «Арсенал». Загалом у змаганнях брали участь 5 команд. За підсумком переможцем стала команда «Конотоп», ІІ місце команда «Арсенал» (Конотоп), ІІІ місце команда Сум, ІV місце команда Білопілля, V місце команда Кролевця.