Ситуація з відмовою власників маршрутних автобусів здійснювати перевезення не лишила байдужою громадськість міста. До міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету Конотопської міської ради почали надходити звернення від громадських організацій з проханням залишити вартість проїзду на рівні 3 грн та зі словами підтримки обраної владою принципової позиції не йти на поступки підприємцям, котрі фактично оголосили владі й громаді бойкот. Також керівники громадських організацій просять владу виділити кошти з міського бюджету та придбати в комунальну власність автобуси, як альтернативу перевізникам – бойкотівцям.

Зокрема, листи-підтримки надійшли від: ГО ВО учасників бойових дій та АТО (Конотопської філії), ГО «Український дім – конотопська родина», Ради громадської організації «Ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку м.Конотоп» та Ради ГО «Конотопських пенсіонерів та ветеранів правоохоронних органів». Процитуємо лише деякі з них.

«Громадська організація «Український дім – конотопська родина» підтримує позицію міської влади та громади м. Конотопа щодо недопущення підняття вартості проїзду в маршрутках…».

ГО Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та АТО Конотопська філія Сумщини звертається до Конотопської міської ради та виконавчого комітету міської ради з проханням залишити вартість проїзду в маршрутних автобусах по м. Конотоп в сумі 3 грн. Вимоги перевізників надумані та необґрунтовані. У випадку збільшення вартості проїзду ми будемо вимушені вжити інші заходи…».

«Рада громадської організації «Ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку м.Конотоп» від імені 10 тисяч мешканців, які перебувають на обліку в нашій організації, звертається до органів міської влади та самоврядування з проханням недопущення підвищення вартості проїзду в міському автотранспорті.

Крім того, що органи місцевої влади та перевізники не ідуть на зустріч ветеранам міста щодо постійного стабільного під’їзду маршрутних автобусів до поліклініки ЦРЛ ім. Академіка М.Давидова, то в поточному місяці перевізники  ще й бажають підвищити вартість проїзду. Це все надумано і не відповідає фінансовій можливості мешканців міста і, в першу чергу, пенсіонерів та ветеранів, які отримують мінімальну пенсію. З цією категорією людей повинні рахуватися і влада, і перевізники. До відома, у столиці нашої країни проїзд в автотранспорті (маршрутному), коштує від 3-х до 6-ти гривень. Проїзд 6 гривень коштує в маршрутному таксі на відстані 30 – 50 км. Рада органів  ветеранів просить Вас та увесь депутатський корпус міста (за яких голосували і будуть голосувати мешканці міста) залишити вартість проїзду у сумі три гривні…

Якщо між мешканцями міста з одного боку та органами місцевої влади і перевізниками з іншого, виникне непорозуміння, ми залишаємо за собою право перекривати рух громадського транспорту у місті та вимушені будемо проводити інші заходи, щоб «почули» нас…»

«Громадська організація «Конотопська міська організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій» звертається до  вас з пропозицією: відновити комунальне автотранспортне підприємство та виділити кошти з міського бюджету на закупівлю комунального автотранспорту (автобусів) з метою знання суспільної напруги, що сталася внаслідок страйку приватних авто перевізників у зв’язку з їх вимогою до міської влади підвищити тарифи на проїзд в міському автотранспорті в місті Конотопі. Просимо, також, зберегти пільговий проїзд для інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій».