За підозрою у скоєнні ряду крадіжок працівники поліції затримали учня одного з навчальних закладів Конотопа. Парубок упродовж дня обікрав кілька місцевих супермаркетів, звідки виніс три пляшки лікеру та коньяку.
До чергової частини відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 43-річний представник мережевого супермаркету. Заявник розповів, що, переглядаючи записи камер відео спостереження, помітив, як один із відвідувачів брав із стелажу пляшку дорогого спиртного та ховав його під верхнім одягом, після чого, не розрахувавшись за товар на касі, виходив з магазину.
Провівши за даними фактами перевірки, працівники поліції встановили особу ймовірного крадія, яким виявився 18-річний учень місцевого професійного ліцею.
У скоєному хлопець зізнався. Пояснив, що дуже хотів спробувати елітного алкоголю, тож і зважився на крадіжку. Коли ж перша спроба виявилась вдалою, вирішив спробувати ще. Спочатку, говорить, поцупив дві пляшки лікеру в одному супермаркеті, а в іншому взяв пляшку коньяку, загальною вартістю майже одна тисяча гривень. Напої розпивав потім разом з друзями й про те, що його можуть викрити, навіть не замислювався.
Слідчі поліції у відношенні парубка відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Цікавість до елітного спиртного може коштувати йому від сплати чималого штрафу до п’яти років позбавлення волі.