На обласному телебаченні у прямому ефірі програми «Своя правда» шукали відповідь на питання:  чи потрібна державі українська молодь?

На запрошення експерта бюро аналізу політики Віктора Бобиренка до обговорення долучилась начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура.

У ході програми обговорили питання розвитку галузі молодіжної політики, порівняли фінансування відповідних напрямків з минулими роками в розрізі області. Обговорили  останні досягнення та недопрацювання в роботі з молоддю.

Також приділили значну увагу обговоренню та аналізу результатів дослідження серед молоді, яке нещодавно провело в області бюро аналізу політики, у ході якого загалом було опрацьовано 600 анкет з різних міст області.  В опитувальниках визначали основні проблеми та бачення молоді області, анкета була інформативною та потребувала для заповнення понад 30 хвилин.

«У ході прямого ефіру всі його учасники дійшли до спільного бачення, що в Сумській області влада на достатньому рівні переймається питаннями розвитку молодіжного середовища.  За останні роки видно значний прогрес у розвитку молодіжних напрямків. Також всі зголосилися з твердженням, що  для того, щоб досягти значних змін, кожному варто починати з себе, і для підвищення активності молоді в містах та районах області спочатку владні структури повинні активніше долучати молодь до організації змістовного молодіжного життя та ухвалення важливих рішень»,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.