Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 1774 з 1 січня 2017 р. в Україні змінюється значення самого терміну «мінімальна зарплата». Донині мінімальна зарплата визначалася як розмір зарплати за просту некваліфіковану працю, нижче якого не могла провадитися оплата. З нового року прив’язки до некваліфікованої праці визначення «мінімалки» не містить.

Мінімальна заробітна плата встановлена Законом про Держбюджет 2017 у розмірі 3200 грн.

Донині до мінімальної заробітної плати не включалися доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати. Тобто, мінімальна заробітна плата буде стосуватися не окладу (тарифної ставки), а заробітної плати працівника за місяць в цілому.

Таким чином, роботодавець зобов’язаний буде щомісяця виплачувати працівнику із повним робочим днем заробітну плату у мінімальному розмірі, яка може складатися з:

–          окладу,

–          систематичних премій,

–          інших постійних доплат (окрім доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат).

Це передбачено новою статтею 3-1 Закону «Про оплату праці». Натомість інші виплати як-от надбавка за інтенсивність праці, використання в роботі іноземних мов, можуть ураховуватися.

Виконувати цю норму Закону  потрібно буде як  юридичним особам, так і фізичним особам – підприємцям.

Зверніть увагу! Якщо працівники були у відпустках чи на лікарняних, або на підприємстві був простій не за виною працівника, або він є зовнішнім сумісником, а також у випадку встановлення неповного робочого часу, – правило нарахування зарплати не нижче мінімальної не працюватиме.

Коли ж працівник прийнятий на повний робочий день, але фактично працює менше – це буде порушенням. За таке порушення може бути застосовано штраф у 10-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (у 2017 році – 32 000 грн.).

Важливим нововведенням є те, що заробітна плата або посадові оклади вже не будуть розраховуватися на основі мінімальної заробітної плати. Визначати їх потрібно на рівні не нижче за прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня календарного року (у 2017 році – 1600 грн.).

Також, відповідно до Закону вже з 1 січня всі фізичні особи-підприємці мають щомісяця платити єдиний соціальний внесок у розмірі 704 гривні на місяць, навіть якщо підприємці не ведуть господарську діяльність і не мають прибутку.