zX6ozfp2PCkКонотопці мали змогу безкоштовно пройти тренінгову  програму  “Активні Громадяни”,  під егідою Британської Ради

2-3 лютого в гостинному ПТКІСумДУ відбулася тренінгова програма “Активні Громадяни” під егідою Британської Ради,  в якій взяли участь 20 активних конотопців.
“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.
Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові стосунків між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до розмаїття, вміння вести безконфліктний діалог.
Під час тренінгу учасники навчилися писати власні проекти соціальної дії, після чого кожен може відправити їх на конкурс міні-грантів від Британської Ради. Найкращі проекти отримають фінансування до 15 000 грн (500 фунтів).
«Бажаю активній молоді Конотопа реалізувати задумані ідеї, менше говорити про депресивність міста (бо таке можна сказати про будь-яке місто) і вірити у власні сили. Крім вас ніхто нічого не зробить! Сил вам і                        наснаги», – поділився враженнями від заходу його тренер Дмитро Тищенко.
«Неформальна освіта останнім часом набуває популярності як в області, так і в нашому місті, тому тренінги відбуваються щораз частіше. Приємно, що до Конотопа охоче їдуть різні тренери,  які готові ділитися своїми знаннями та навичками з конотопцями, а ми, як влада, в свою чергу робитимемо й надалі все можливе, щоб надати молоді нашого міста якомога більше можливостей для розвитку »,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.