Місто Конотоп має шанс долучитися до реалізації Всеукраїнського благодійного проекту «Будуємо Україну Разом», що реалізується благодійною організацією «Львівська освітня фундація»

6-7 лютого до міста Конотопа  завітала ініціативна група координаторів проекту «Будуємо Україну разом», які оглянули наше місто, ознайомилися з родинами, що потребують допомоги, провели низку зустрічей з керівництвом міста та ряд презентацій свого проекту в навчальних закладах міста, оглянули місце для розміщення табору, зустрілися з місцевими підприємцями та поспілкувалися з активною молоддю міста. Зібрали всю необхідну інформацію та відправилися до свого офісу для ухвалення остаточного рішення про те, чи зможе наше місто долучитися до проекту.

«Організатори проекту можуть розраховувати на повну підтримку їхніх дій з боку влади міста, все необхідне буде підготовано та реалізовано, адже подібні проекти неабияк сприяють розбудові громадянського, проукраїнського суспільства. До того ж, я радо долучусь до реалізації проекту як волонтер, чи в нашому місті чи під час відпустки відвідаю ваші табори у якомусь з інших міст нашої держави», – зазначив міський голова Артем Семеніхін.

Діяльність БО «Львівська освітня фундація» спрямована на залучення молоді до реалізації соціальних проектів з метою поширення волонтерського руху в Україні.

Проект «Будуємо Україну Разом» (БУР) –   всеукраїнський волонтерський  табір, що  має на меті допомогти українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань, а також сприяти об’єднанню  місцевих громад, створити мережу активних  волонтерів, які у подальшому вже власними силами розбудовуватимуть Україну.

Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли команда БО «Львівська освітня фундація» побачила наслідки військових дій на Сході України і було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами.  Тому БУР згуртував молодь з усієї України, щоб допомогти. Впродовж двох місяців силами близько 80 волонтерів було відремонтовано 25 квартир. Така згуртованість місцевої молоді сприяла створенню двох молодіжних платформ на Сході –  «Вільної Хати» у Краматорську та «Теплиці» у Слов’янську.

Вже у 2016 році БО «Львівська освітня фундація» видозмінила формат табору таким чином, що волонтери працювали впродовж літа в 11-ти містах по всій Україні та залучили близько 400 людей, а відтак спільними зусиллями було відремонтовано 40 помешкань, сконструювали 12 громадських просторів та намалювали 14 промовистих графіті.

Цьогоріч  БО «Львівська освітня фундація» планує стартувати табори вже у квітні 2017 року та перейти до всеукраїнського масштабу. Планується провести з квітня по жовтень 24 табори у 12 містах.

«Ми виконали всі умови, що потрібно для проведення ознайомчого візиту, гості від’їжджали задоволені та з повним об’ємом необхідної інформації про наше місто. У ході круглого столу молодь запропонувала цілу купу ідей щодо облаштування в нашому місті громадських просторів та малювання графіті. Будемо сподіватися, що відповідь БО «Львівська освітня фундація» буде позитивною, й наше місто стане одним з 12-ти міст нашої держави, де буде реалізовуватися проект «Будуємо Україну Разом»»,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.2xVjdJO8020