13.02.2017 при міському голові відбулась робоча нарада в якій  взяли участь: секретар міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, помічник міського голови, керівники виконавчих органів міської ради,   керівники комунальних підприємств міста, керівники житлово-комунальної галузі міста (за списком), заступник головного  лікаря КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова», головний лікар КЗ «Конотопська міська лікарня»,   начальник сектору реагування  патрульної поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, радники міського голови,  Підлипненський сільський голова, представники місцевих ЗМІ.

Порядок денний   робочої  наради:

-Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув.

-Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень.

– Про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцями міста.

-Про роботу КП «Муніципалітет» за тиждень, що минув.

-Про моніторинг впровадження електронних закупівель, відповідно до завдань, визначених розпорядженням голови Сумської ОДА від 07.06.2016 №289-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної адміністрації від 09.09.2015 №435-ОД».

-Про роботу зі зверненнями  громадян за тиждень, що минув, та за січень 2017 року.

-Про основні організаційні заходи на поточний тиждень.

В ході робочої наради Артемом Юрійовичем  відповідальним виконавцям були надані доручення поставлені актуальні  питання щодо  роботи систем життєзабезпечення населення міста.

Начальнику управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Павлюченку Г.П. спільно з керівниками комунальної галузі міста, підрядних організацій забезпечити належне утримання  перехресть вулиць міста, вивчити ринок та можливості придбання снігоприбиральної техніки (мотоблоків) для очищення тротуарів по місту від снігу.

Секретарю міської ради Багрянцевій О.Ю., завідувачу сектором з питань внутрішньої політики міської ради Євдоченку М.С., начальнику  управління економіки Конотопської міської ради  Гапєєвій Л.А., начальнику відділу культури та туризму Конотопської міської ради Шинкаренко О.В., начальнику відділу освіти Конотопської міської ради  Беспалій О.В. на належному рівні провести в місті  заходи з Дня незалежності Литви.

Та інші.WMcuySKziR4