Виконавчим комітетом Конотопської міської ради проводиться робота по створенню єдиної реєстраційної бази даних мешканців м.Конотопа. На сьогодні вже створено базу даних по багатоповерховому сектору і розпочався збір інформації по приватному сектору нашого міста. Повноваження по збору інформації покладено на голів квартальних комітетів.

Прохання до мешканців приватного сектору – звернутися до голови квартального комітету відповідного кварталу з оригіналами документів (будинковою книгою, паспортом громадянина України, свідоцтвом про народження дітей та документами на право власності на житло), а також безперешкодно надавати необхідну інформацію головам квартальних комітетів щодо зареєстрованих осіб у будинках, що розташовані у межах кварталів. При проведенні збору даних головам квартальних комітетів необхідно пред’являти своє посвідчення.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.o