oКонотопська міська рада доводить до відома депутатів міської ради та населення м.Конотоп:

Відповідно до розпорядження міського голови від 31.01.2017 №32-ОД «Про скликання двадцять третьої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання» 23 лютого 2017 року о 10.00 скликається двадцять третя сесія Конотопської міської ради сьомого скликання.

Місце проведення – великий зал міської ради.

Для розгляду на сесії виносяться питання:

1)Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Конотопської міської ради за 2016 рік.

2)Про заслуховування звіту заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іноземцевої Т.Г.

3)Про заслуховування звіту заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степанченка І.О.

4) Про заслуховування звітів постійних комісій міської ради:

-з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони навколишнього середовища;

-з питань промисловості, транспорту та зв’язку, підприємництва, торгівлі та надання послуг;

-з питань економіки, планування бюджету, фінансів, інвестиційної та інноваційної політики, соціально-економічного розвитку міста.

5)Питання відведення земельних ділянок та надання документів  дозвільного  характеру  у сфері господарської діяльності.

6)Інші питання.