23 лютого 2017 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася двадцять третя сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на якій було прийнято 31 рішення.

На початку сесії зареєструвалося 28 депутатів із 36. На сесії були присутні: депутат Сумської обласної ради Биркун Микола Борисович, перший заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Наталич Андрій Андрійович, старший співробітник Конотопського відділу управління СБУ Дубина Юрій Григорович, члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

Першим питанням був заслуханий звіт міського голови Семеніхіна А.Ю. про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Конотопської міської ради за 2016 рік. Далі депутатами були заслухані звіти заступників міського голови Іноземцевої Т.Г. та Степанченка І.О. про роботу у 2016 році, а також заслухані звіти постійних комісій міської ради, а саме:

-з питань промисловості, транспорту та зв’язку, підприємництва, торгівлі та надання послуг (голова Пащенко І.О.);

-з питань економіки, планування бюджету, фінансів, інвестиційної та інноваційної політики, соціально-економічного розвитку міста (голова Ульянченко О.Ф.).

Після інформації всі звіти були прийняті до відома.

Наступними питаннями депутати розглянули та затвердили рішення із земельних питань, комунального майна, затвердили рішення «Про розробку містобудівної документації», внесли зміни до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2017-2018 роки, до Програми розвитку комунального підприємства Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства на 2016-2017 роки, до Міської програми соціального захисту населення на 2017 рік, до міської програми розвитку електротранспорту на 2007-2017 роки,  погодили інвестиційну програму КП ВУВКГ м.Конотоп Сумської області на 2017 рік,  затвердили Положення про відділ міської ради у справах молоді та спорту, затвердили статут комунального закладу «Конотопський міський палац культури» в новій редакції, затвердили порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад та звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік, а також було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які звернулися до депутатів за допомогою.

Далі депутатами були внесені необхідні зміни до міського бюджету на 2017 рік та програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік.

В кінці сесії депутатськимм корпусом були підтримані рішення «Про звернення Конотопської міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торгівельної блокади» та «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу».