Поліція Конотопа викрила трьох громадян, що обікрали підприємство, в якому проходили стажування на посадах охоронників

Менше доби знадобилося конотопським поліцейським, аби викрити трьох місцевих мешканців, що обікрали промислову базу, де проходять стажування на посади охоронників. Скориставшись нагодою, зловмисники винесли з території підприємства дороговартісну запчастину. І хоча поцуплену річ вони вже встигли продати, а гроші витратити на спиртне – поліцейські знайшли викрадене майно та повернули його власнику.

До чергової частини Конотопського відділу поліції надійшла заява від 53-річного приватного підприємця про те, що невідома особа розукомплектувала токарний станок, котрий знаходився в приміщенні майстерні на території підприємства, що, у свою чергу, призвело до зупинки його роботи та немалих збитків.

«За даним фактом працівники поліції провели перевірку та встановили, що до крадіжки причетні троє товаришів – 60-ти, 52-х та 30-ти років, які влаштовуються на роботу до вказаного підприємства та на даний час проходять стажування на посадах сторожів, – говорить начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – Чоловіки відразу зізнались у скоєному та пояснили, що виною всьому «оковита». Аби роздобути грошей на спиртне, вони зняли з токарного верстата запчастину та здали її на пункт прийому металобрухту. «Зароблені» в такий спосіб триста гривень того ж дня витратили на продукти харчування та горілку».

Наразі слідчі поліції вже повернули викрадену річ власнику, а у відношенні чоловіків відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає до п’яти років позбавлення волі. Відтак, горе-товаришам доведеться не лише відповідати перед Законом за скоєний злочин, а й шукати собі іншу роботу.