P228033828.02.2017 проведено виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Конотопської міської ради на території державної установи «Конотопський виправний центр (№130)» за порядком денним:

1.Огляд виробничої території державної установи «Конотопський виправний центр (№130)» та перевірка умов праці засуджених.

2.Ознайомлення керівників комунальних підприємств міста з промисловою продукцією, що виготовляється в установі.

3.Доповідь представника виправного центру щодо створення безпечних умов праці на виробництві ДУ «Конотопський (ВЦ №130)», дотримання заходів безпеки на виробництві установи, залучення засуджених до праці. Виконання регіональної програми в рамках міста.

4.Прийом головою спостережної комісії та членами спостережної комісії засуджених осіб ДУ «Конотопський (ВЦ №130)» з особистих питань, розгляд їх звернень.

Керівникам комунальних підприємств міста було представлено промислові вироби, що виготовляються на території установи засудженими. Було розглянуто можливість придбання для потреб комунальної галузі міста виробів (урн для сміття, лавок для відпочинку, елементів дитячих майданчиків, спортивних тренажерів, запинок) за ціною, що є найменшою на ринку відповідних товарів м.Конотоп.

Керівник установи запрошує до співпраці підприємців міста з метою організації виробництва товарної продукції на промислових площах установи.

За інформацією звертатись: м.Конотоп вул.Батуринська, 2. тел. 2-34-60.