1 березня в центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» у рамках навчально-методичного проекту  «Академія клубних працівників»  Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв були проведені  навчальні заходи. З метою підвищення кваліфікації та вдосконалення професійної майстерності зібрались фахівці  нашого міста і району та фахівці Буринського району.

Учасники заходу взяли участь у теоретично-практичних заняттях із  збереження нематеріальної культурної спадщини, вокально-хорового мистецтва, ведення документації клубного закладу та основ режисерсько-постановчої роботи. Своїми знаннями та досвідом роботи поділились фахівці Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв: начальник організаційно-методичного відділу клубної роботи і розвитку аматорської творчості Оксана Бойко, головний режисер центру Сергій Зубко та інші фахівці. У роботі академії брала участь начальник відділу культури і туризму  міської ради Олена Шинкаренко.

Слухачі академії отримали необхідні теоретичні знання, закріпили практичні навички, які неодмінно знадобляться під час реалізації власних творчих проектів. По закінченню всі учасники навчального курсу «Академія клубних працівників» отримали сертифікати від Сумського обласного науково-методичного  центру культури і мистецтв.17098440_1297758763616502_4457422575787094957_n