IMG_5161Продовжується творча співпраця закладів культури міста з особовим складом 58-ї окремої мотопіхотної бригади. 28 лютого 2017 року в Конотопській дитячій музичній школі №1 відбувся концерт для військовослужбовців 58-ї окремої мотопіхотної бригади, які захищають територіальну цілісність нашої держави та тимчасово перебувають у Конотопі на ротації. Воїнів-захисників запросили до дитячої музичної школи №1 викладачі і учні школи, щоб сказати  найщиріші слова вдячності за їх відвагу, мужність,  героїзм, поздоровити з другою річницею  від дня створення бригади та подарувати музичний дарунок – концерт.

Для присутніх на заході військовослужбовців прозвучали «Танець Анітри» Едварда Гріга, спірічуелс «Вниз по річці», «Прелюд» Сергія Борткевича, «Тарантела» Валерія Гавриліна та «Поема-легенда» Віктора Косенка у виконанні учнів Віолетти Калашнікової та Олександра Кисельова (викладач Марія Григорець), Катерини Циганок (викладач Наталія Череднікова), Павла Комарицького (викладач Олександр Єрьомін), Вероніки Бурдавіциної та Тетяни Новікової (викладачі Оксана Дворянкіна та Тетяна Макарчук.

Гучні овації від військовослужбовців отримав дитячий ансамбль скрипалів «Квітограй» та тріо у складі Софії Лисенко, Катерини Журавель і Данила Плоцьких (викладачі Вікторія Чельцова та Світлана Локтіонова) з творами  «Світанок» та «Ліричний концерт» Олександра Гоноболіна.

Щирими оплесками зустрічали глядачі вокальний ансамбль «Домінанта» та інструментальний ансамбль «Дивертисмент» (керівник Олександр Єрьомін), хор учнів  старших класів (керівник Галина Домніцен) з «Віночком українських мелодій» та  піснею Святослава Вакарчука «Обійми», інструментальний ансамбль «Фантазія» (керівник Надія Левченко) з п’єсою «У печері гірського короля» Едварда Гріга та ансамбль скрипалів «Ренесанс» (керівник Людмила Щербань), який натхненно виконав «Угорський танець» Йоганнеса Брамса.

Присутній на заході начальник прес-служби 58-ї окремої мотопіхотної бригади Василь Войпанюк, подякував учням та викладачам школи  за  теплу зустріч та чудовий концерт та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між закладами культури міста та військовослужбовцями 58-ї окремої мотопіхотної бригади.