yPQCriVo1hgНаше місто отримало можливість стати одним з 14-ти міст учасників проекту «Будуємо Україну Разом» у 2017 році. Тож з 4 по 18 червня в нашому місті буде організовано табір, до якого завітають 30 волонтерів з усієї України. Які допомагатимуть ремонтувати помешкання конотопців, що потрапили у складні життєві обставини, а саме: буде відремонтовано 4 помешкання конотопців, одного учасника АТО, що в ході бойових дій втратив ногу, двох родин, де мами одиначки виховують дітей-інвалідів, квартиру багатодітної та малозабезпеченої родини.

Учасники проекту разом з творчими та небайдужими конотопцями розфарбують міські трамваї, намалюють на одній з міських багатоповерхівок патріотичне графіті та організують по місту кілька громадських просторів, де встановлять креативні лавочки та цікаві молодіжні простори.

«Участь у проекті дозволить нашому місту не тільки вирішити проблеми окремих родин, а й дасть безцінний досвід об’єднання громади довкола спільних проблем. До того ж, долучившись до подібного проекту один раз, ми маємо непогані шанси, що й надалі подібні організації розглядатимуть Конотоп як потенційного учасника всіх їхніх проектів, що в свою чергу сприятиме розвитку громадянського суспільства в Конотопі»,- зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

Тож запрошуємо всіх бажаючих провести час з користю, долучитися до реалізації проекту «Будуємо Україну Разом» у нашому місті та допомогти в ремонтних роботах, малюванні муралів чи організації цікавих громадських просторів, отримавши при цьому величезне задоволення. За детальною інформацією звертатися до відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради: пр.Миру,8, каб.411 конт.тел: 6-61-32 або 096-174-93-24 – Ольга.