Вихованці авіамодельного гуртка  Конотопської станції юних техніків у черговий раз представляли команду області. До складу якої увійшли: Дудченко Христина, Гончар Юлія, Карнаух Вадим та Тоценко Валентин. Керівником обласної команди вже вкотре став керівник авіамодельного гуртка  Конотопської СЮТур Георгій Борсяк, який і готував команду до змагань.

25 лютого на базі спортивного комплексу «Чайка» у місті Києві  старти Всеукраїнських змагань серед школярів та учнівської молоді «Кубок Пам`яті Небесної Сотні» розпочали свою роботу з хвилини мовчання.

У класі F-2D, незважаючи на складні погодні умови, змагались 16 екіпажів з різних областей України.

Досить незвичним бачити серед учасників дівчат, адже авіамоделізм –  це технічний вид спорту, але бої вони проводили не гірше хлопців. У ході змагань, окрім суперників, доводилось боротись зі складними погодними умовами: різкі пориви вітру, сніг, а інколи і дощ значно ускладнювали бої. Та все одно попри на це, а також високий рівень підготовки суперників, серед яких, до речі, виступав діючий чемпіон світу, Дудченко Христина виборола срібло у класі моделей F-2D, обійшовши у ході змагання чимало хлопці.

Загалом за сумою кращих результатів команда посіла перше місце, тим самим виборовши вже вдруге поспіль Кубок Пам`яті Небесної Сотні.

«Я б хотів подякувати всім, хто долучився до підготовки команди для участі в змаганнях, а головне – подякувати її учасниками, адже перемогу ми здобули саме завдяки витримці та самовідданості кожного з учасників команди. Тим більше, що наша команда унікальна на всю країну, адже до її складу входять двоє дівчат. Вже другий поспіль Кубок Пам`яті Небесної Сотні приїхав до м.Конотопа. Тепер на черзі весняні та літні змагання, на підготовку до яких ми й направимо наші основні сили»,- зазначив керівник авіамодельного гуртка Георгій Борсяк.RNNCRhDO8Es