27 листопада в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі відбувся ІІІ Міжнародний турнір із греко-римської боротьби на призи Майстра спорту СРСР, Заслуженого тренера СРСР та України Анатолія Семеновича Єфремова. В турнірі взяли участь молодіжні збірні команди України, Росії, Білорусі та збірна вихованців ДЮСШ М. Маміашвілі м.Конотопа. На змаганнях були присутні почесні гості: Олімпійський чемпіон 1988 року і триразовий чемпіон світу Михайло Маміашвілі; Олімпійський чемпіон, народний депутат України Ельбрус Тедеєв; чемпіон світу Сергій Цвир; володар Кубка Європейських Чемпіонів, майстер спорту міжнародного класу В’ячеслав Бєльмас; призер чемпіонату Європи, майстер спорту міжнародного класу Віктор Маміашвілі; майстри спорту міжнародного класу – Олег Блохін, Андрій Копаєв, Олег Сизон; начальник управління з фізичної культури і спорту Сумської ОДА Стрельченко О.Ю.; голова Сумського обласного відділення НОК України Салатенко О.А.

          За підсумками змаганнь у командному заліку І місце виборола молодіжна збірна команда України, ІІ місце зайняла команда Республіки Білорусь, ІІІ місце у вихованців ДЮСШ М. Маміашвілі м. Конотоп і IV місце посіла молодіжна збірна команда Росії.

        

        26 – 28 листопада в легкоатлетичному манежі Академії банківських справ в м. Суми пройшов чемпіонат області серед спортивних клубів та ДЮСШ з настільного тенісу. Вдало виступили юні вихованці спортивного клубу «Плеяда» Конотопського інституту СумДУ, у віковій категорії 1994-1995 року народження серед юнаків І місце виборов Дідковський Олександр, серед дівчат ІІ місце у Лифар Ірини (ЗОШ № 5), у віковій категорії 1996-1997 р.н. серед хлопців ІІ місце виборов Піпіко Вадим (гімназія), ІІІ місце у Стеценко Сергія (ЗОШ № 13), серед дівчат І місце виборола Величко Аліна (ЗОШ № 13), у віковій категорії 1998-1999 р.н. І та ІІ місце у наших дівчат відповідно, Панюта Наталія (гімназія) та Стеценко Яна (ЗОШ № 13). До змагань готував команду тренер Арзанов В.І. Спортсмени та тренери дякують директору КІ СумДУ Бібіку В.В. за надану можливість взяти участь у цих змаганнях.