Натрапивши на приватне оголошення про продаж свійських тварин за привабливою ціною, завбачлива господиня вирішила скористатися такою нагодою. Але, жінка не врахувала, що «продавцем» може виявитися звичайнісінький шахрай, а об’ява – «фейковим» оголошенням.

До чергової частини Конотопського відділу поліції із заявою про шахрайство звернулась 46-річна жителька району. Жінка розповіла: на відомому Інтернет-сайті побачила приватне оголошення про продаж свиней. Оскільки ціна тварин була значно нижчою за ринкову, вона, не замислюючись, зважилась на покупку. Зателефонувавши продавцеві та, обговоривши умови купівлі-продажу, перерахувала на запропонований рахунок банківської картки гроші в сумі 12 300 за придбання п’яти голів свиней. В свою чергу «псевдопродавець» повідомив, що автомобіль з товаром вже виїхав з міста Рівного та вночі прибуде до Конотопа.

Яким же було розчарування жінки, коли в зазначений час вказаний автомобіль не прибув, а будь-які спроби зв’язатися з «продавцем» виявилися марними: чоловік змінив сім-карту в стільниковому телефоні та видалив оголошення з мережі Інтернет.

Наразі за даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та розпочали досудове розслідування. Працівники поліції вкотре звертаються до громадян з проханням бути розсудливими під час здійснення подібних операцій. Адже покупки за допомогою Всесвітньої мережі хоча й дешевші, та не завжди реальні.p