25 березня 2017 року  о 20:30  розпочнеться всесвітня акція «Година Землі».  Небайдужі люди по всьому світу, починаючи з 2007 року, вимкнуть необов’язкове світло та електроприлади на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій спрямованих на збереження навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Україна приєдналася до всесвітньої акції «Година Землі» у 2009 році.

З цієї нагоди, 22 березня 2017 року  працівники центральної міської бібліотеки ім.С.І.Пономарьова провели для членів Українського товариства  глухих екологічну годину: «Чиста вода, чиста земля – надія твоя».

Бібліотекарі розповіли присутнім про те, як будуть відзначати цю подію у всьому світі, а також переглянули кадри з відеофільму «Одинадцята година».

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цього року  Година Землі запрошує всіх українців до національних парків, заповідників та інших природних об’єктів України. Люди мають знати більше про природу навколо нас, милуватися нею, допомагати її зберегти.

У залі була розгорнута виставка – експозиція: «Берегти природу – берегти Україну», на якій були представлені нові друковані видання природоохоронної тематики, а також декоративні вироби Надії Соколової та Поліни Безпрозванної з екологічно чистих матеріалів.

Голова Конотопської територіальної організації Українського товариства глухих Вікторія Безпрозванна мовою жестів доносила  розповідь бібліотекарів до присутніх.IMG_9379