Класична музика – дивовижний, загадковий світ, в якому   вихованців Конотопської дитячої музичної школи № 1 чекають постійні відкриття. В основі класичної музики лежить віковий художній досвід, мудрість різних історичних епох. До музичної класики відносять не лише твори великих композиторів, а й кращі зразки народної музичної творчості.

Вже за традицією на базі Конотопської дитячої музичної школи №1 кожного року проходить чудовий  захід «Тиждень музики », на якому  для дітей нашого міста відбуваються різноманітні   концерти класичної  музики.

Так  і  в 2017  році з 10 по 20 березня на сцені дитячої музичної школи №1 виступали кращі  учні  і колективи відділу народних інструментів, класи хорового та вокального співу, учні оркестрового і фортепіанного відділів та учні молодших класів. Учасників концерту є  лауреати обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Гостями концертних виступів стали учні загальноосвітніх шкіл №5 та №11, НВК «Казка» та міської гімназії, які з задоволенням слухали та аплодували юним музикантам за чудові виступи.

Підсумком Тижня музики стало проведення звітного концерту дитячої музичної школи №1, що відбувся 22 березня у приміщенні закладу, під час якого на сцені виступили кращі колективи та виконавці музичної школи №1 та на який завітали начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко, директори закладів культури міста та небайдужі до музики мешканці Конотопу.tm