pЧотирьох конотопчан віком від 18 до 35 років викрили працівники поліції у незаконному зберіганні наркотичних речовин. За вказаними фактами вже відкрили кримінальні провадження, фігурантам яких може загрожувати трирічне ув’язнення.

Працівники поліції отримали оперативну інформацію, що 28-річний конотопчанин може виготовляти за місцем мешкання наркотики. Отримавши відповідну санкцію на обшук приватного домоволодіння, правоохоронці навідались за вказаною адресою. Оглянувши житло, поліцейські виявили медичний ін’єкційний шприц заповнений речовиною бурого кольору, ззовні схожою на опій ацетильований, полімерну пляшку з розчинником, що мала характерний запах оцту та посуд для виготовлення наркотичної речовини.

Цього ж дня, під час відпрацювання мікрорайонів, в поле зору оперативників потрапили двоє раніше судимих за злочини, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, двоє місцевих мешканців 33 та 35 років. Їх також вирішили перевірити.  Під час особистого огляду в одного з них виявили два згортки з порошкоподібною речовиною ззовні схожою на амфетамін, в іншого – пакунок з подрібненою речовиною рослинного походження, ззовні схожою на марихуану.

Ще одного 18-річного пошановувача «дурман-зілля» виявили співробітники ювенальної превенції. Під час робочого візиту до одного з місцевих навчальних закладів, поліцейські викрили студента, який зберігав в кишені штанів згорток з коноплею.

«Виявлені у громадян наркотичні засоби правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження, а за вказаними фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних речовин без мети збуту), санкція якої передбачає до трьох років позбавлення волі, – коментує Олексій Нештенко, начальник Конотопського відділу поліції. – В рамках досудового розслідування працівники поліції з’ясують не лише шляхи походження наркотиків та мету їх зберігання, а й чи не займались підозрювані особи збутом заборонених речовин».