kv25 березня відбувся звітний концерт народного хорового коллективу ветеранів війни та праці міського будинку культури «Зоряний». Чудова атмосфера, гарний настрій, подарунки, море квітів, гучні оплески, щирі слова вітання від коллег – ось найвища нагорода за 20-річну діяльність хору на чолі з керівником Оленою Колесник та концертмейстером Владиславом Козачинським.

Не лишилися осторонь такої події і керівництво міста. Вітали ювілярів заступник міського голови Ігор Степанченко, начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, директор міського будинку культури «Зоряний» Сергій Завалій, помічник народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка, депутат міської ради Тетяна Сизон, які вручили колективу цінні подарунки та відзнаки за багаторічну плідну працю, активну участь у культурно-мистецьких заходах та збереження національної культури.

Вітали колектив з визначною подією в їхньому творчому житті  засновниця хору, почесний громадянин Конотопа Тамара Шулік, заступник голови міської ради організації ветеранів війни, праці, Збройних сил та органів правопорядку Валентина Костюченко, голова міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Борис Постнов.

Побажати хористам міцного здоров’я, нових успіхів та досягнень на творчій ниві завітали друзі та колеги ювілярів – народний хор «Калинонька» з міста Шостка (керівник Тетяна Сачава, концертмейстер Оксана Колодко) та народний хоровий колектив «Рідна пісня» міського будинку культури «Зоряний» (керівник Олександр Шерудило, концертмейстер Микола Супрун).

Сподіваємося, що учасники хору ще довго будуть дарувати глядачам свій талант та незабутні емоції від пісень, виконаних з любов’ю і щирістю.