24 березня відбувся звітний концерт Конотопської дитячої музичної школи №2. На початку заходу доповідь тримала директор школи Тетяна Паренаго про навчальні успіхи, шляхи розвитку начально-виховного процесу школи та від імені учнівсько-батьківсько-педагогічного складу закладу висловила подяку міській владі за вагоме покращення матеріально-технічної бази школи та намічені плани щодо оновлення музичного інструментарію та бібліотечного фонду школи.

Під час виступу хорового колективу школи (керівник Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова), схвильована публіка не стримувала сліз, коли слухали пісню «Я не хочу грати у війну». Діти дуже тонко відчувають ситуацію в країні і не залишились осторонь навіть у виборі репертуару концертної програми. Патріотичну музичну лінію продовжили тримати і дует баяністів у складі Олени Панченко та Владислава Козачинського, і ансамбль струнно-смичкових інструментів (керівник Марина Дудінова), і солісти класу сольного співу: Олександра Черненко, Микита Іщенко, Катерина Петрушенко та Альона Шевченко (викладач Вікторія Осташко), і тріо бандуристів (керівник Тетяна Паренаго), і тріо баяністів у складі: Владислава Костирко, Володимира Ставрова та Олени Панченко, і дитячий духовий оркестр (керівник Михайло Самусь).

Отримувати радість і задоволення від прослуховування класичних творів допомагали Катерина Саббатовська та родинний дует Єлизавета та Тетяна Паренаго. Родзинкою концерту був ансамбль гітаристів – учнів молодших класів (керівник Ганна Хоменко), які свої вміння та навички демонстрували навіть з заплющеними очима.

На початку ХХ століття суспільство дуже стрімко підкорила джазова музика, яка поступово стала вважатися музикою еліти і вважається такою по сей день. То ж, особливого шарму та музичних смаколиків додали концерту джазові композиції у виконанні Марії Дудінової (викладач Валентина Смирнова), вокального ансамблю «Тоніка» (керівник Олена Колесник, концертмейстер Світлана Мішакова), Святослава Самуся (викладач Ігор Самусь, концертмейстер Надія Красношапка), фортепіанного дуету у складі Олександри Черненко та Марії  Дудінової (викладач Валентина Смирнова), інструментального ансамблю «Звукоряд» (керівник Геннадій Кікоть), ансамблю гітаристів (керівник Владислав Козачинський).

Виховання учнів на мистецькому досвіді та особистому прикладі, викладач – це взірець для наслідування, приклад відношення до роботи, до володіння інструментом, манерою поведінки на сцені, тощо. Новим репертуаром дивував інструментальний ансамбль викладачів «Бурлеск» (керівник та аранжувальник Тетяна Паренаго), який завжди радо зустрічають і учні, і гості концертів.

На заході були присутні начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, головні спеціалісти відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін та Тетяна Шерудило і керівники закладів культури міста.2