1 квітня в міському будинку культури «Зоряний» відбувся звітний концерт зразкового ансамблю танцю «Free Dance» (керівник Людмила Омельченко) і народного вокального ансамблю «Рапсодія» (керівник Олександр Єрьомін) – феєричне свято мистецтва пісні і танцю, яким учасники колективів гідно підтвердили свої звання. Ці творчі колективи є неодноразовими переможцями обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

Атмосфера захоплення і позитиву панувала в залі впродовж всього мистецького дійства. Яскраві танці, щира пісня, з’єднали серця і душі гостей та учасників звіту в єдине ціле.

Вихованці зразкового ансамблю танцю «Free Dance» продемонстрували високий рівень хореографічної підготовки та сценічної культури, адже постановки досвідченого і талановитого хореографа Людмили Омельченко вирізняються оригінальністю рішень, відтворенням яскравих характерів. Гарний настрій, тепло і позитив дарували глядачам як юні, так  і досвідчені аматори сцени. Потужним багатоголоссям співу чарували народний вокальний  ансамбль «Рапсодія». Кожний музичний номер у їхньому виконанні вражав своїм професійним звучанням та був виконаним на високому художньому рівні.

Завершила концертну програму  вокально-хореографічна  композиція «Ми українці!» за участю всіх учасників творчого звіту. Дякою всім учасникам концерту були гучні овації глядачів та безліч позитивних емоцій.

Бажаємо колективам міського будинку культури «Зоряний» творчого натхнення і сподіваємося, що вони і надалі вдосконалюватимуть свою майстерність та професіоналізм та радуватимуть нас позитивними виступами.17634409_1283023005123203_7662553487121284671_n