За підозрою у скоєнні крадіжки дільничні офіцери поліції виявили 36-річного мешканця Конотопа. Чоловік, допомагаючи по господарству своїй знайомій, поцупив її електроінструмент. Відтак, окрім зіпсованих стосунків з жінкою, отримав ще й кримінальну відповідальність.

До чергової частини відділу поліції із заявою про крадіжку звернулась 43-річна конотопчанка. Жінка розповіла, що з її будинку викрадено кутову шліфувальну машинку. На думку заявниці, до зникнення інструменту міг бути причетний її знайомий, який напередодні допомагав їй поратись по господарству.

Полісмени перевірили версію потерпілої і поспілкувались з 36-річним підозрюваним. У скоєному він зізнався. Розповів, що, скористався нетривалою відсутністю господарки будинку, швидко понишпорив кімнатами, в одній з яких натрапив на електроінструмент. Вподобану річ забрав собі, яку того ж дня здав до найближчого ломбарду, а виручені кошти витратив на власні потреби.

Викрадене майно правоохоронці вже повернули власниці, а у відношенні її знайомого відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), яка передбачає покарання у вигляді трирічного позбавлення волі.